reklama

ChangeWave: 72 % zákazníků by mezi tablety volilo Apple iPad

ChangeWave: 72 % zákazníků by mezi tablety volilo Apple iPad
2013-12-16T09:30:04+02:00
• 16. 12. 2013

Uvažujete nad koupí nějakého tabletu a nemůžete si vybrat z bohaté nabídky všech výrobců na našem trhu? Možným východiskem může být nově zveřejněný průzkum společnosti ChangeWave, která z rozhovorů se 2480 spotřebiteli ze Severní Ameriky vyvodila důležité, ale možná pro některé nepřekvapivé výsledky.

iPad

Takřka tři čtvrtiny zákazníků, přesněji 72 %, si touží koupit iPad od kalifornského Applu. Přitom ještě v srpnu tohoto roku mělo o něj zájem 55 %. Samotná poptávka je dokonce osmkrát větší než o tablet od Samsungu. Dále během následujících 90 dní má 9 % dotázaných v plánu zakoupit tablet.

Zájem o tablety

Z toho 9 % by mělo jít o starší Nexus 7 nebo Nexus 10, 8 % plánuje nákup modelu Surface 2 od Microsoftu a pouze 5 % bude volit Kindle Fire od Amazonu. Nakonec ze zmíněných 72 % po iPad připadá 16 % iPadu Mini s Retina displejem nebo 55 % iPadu Air, u kterého Apple eviduje obrovský prodejní úspěch.

Zájem o iPady Prodej iPadů

 

Zdroj: forbes.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim