reklama

ChangeWave: 72 % zákazníků by mezi tablety volilo Apple iPad

ChangeWave: 72 % zákazníků by mezi tablety volilo Apple iPad
2013-12-16T09:30:04+02:00
• 16. 12. 2013

Uvažujete nad koupí nějakého tabletu a nemůžete si vybrat z bohaté nabídky všech výrobců na našem trhu? Možným východiskem může být nově zveřejněný průzkum společnosti ChangeWave, která z rozhovorů se 2480 spotřebiteli ze Severní Ameriky vyvodila důležité, ale možná pro některé nepřekvapivé výsledky.

iPad

Takřka tři čtvrtiny zákazníků, přesněji 72 %, si touží koupit iPad od kalifornského Applu. Přitom ještě v srpnu tohoto roku mělo o něj zájem 55 %. Samotná poptávka je dokonce osmkrát větší než o tablet od Samsungu. Dále během následujících 90 dní má 9 % dotázaných v plánu zakoupit tablet.

Zájem o tablety

Z toho 9 % by mělo jít o starší Nexus 7 nebo Nexus 10, 8 % plánuje nákup modelu Surface 2 od Microsoftu a pouze 5 % bude volit Kindle Fire od Amazonu. Nakonec ze zmíněných 72 % po iPad připadá 16 % iPadu Mini s Retina displejem nebo 55 % iPadu Air, u kterého Apple eviduje obrovský prodejní úspěch.

Zájem o iPady Prodej iPadů

 

Zdroj: forbes.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim