reklama

GooPhone uvedl chytré hodinky s dvoujádrem a 3G

GooPhone uvedl chytré hodinky s dvoujádrem a 3G
2013-11-09T11:00:42+02:00
• 9. 11. 2013

Nejznámější výrobce napodobenin chytrých zařízení od věhlasných výrobců pocházející z Číny nadále drží krok, i co se týče nabízených příslušenství. Tomuto faktu nasvědčuje představení prvních chytrých hodinek, o kterých světová ani místní média nijak výrazně neinformovala. Hodinky Goophone Smart Watch budete moci pořídit v několika provedení za relativně vysokou cenu.

Goophone Smart Watch

Chytrý doplněk dostal 1,54palcový displej zaujímající rozlišení 240 x 240 pixelů. Vnitřní tělo vyplňuje dvoujádrový procesor MT6577 od Mediateku taktovaný na 1,2 GHz, 512MB operační paměť RAM a interní paměť o velikosti 4 GB, kterou dále zvětšíte vložením paměťové karty typu microSD. Na vnější straně také najdete 2megapixelový fotoaparát, reproduktor s citlivým mikrofonem pro telefonování a slot na microSIM kartu fungující na 2G nebo 3G sítích.

Nakonec přenos dat zajišťuje USB 2.0 či Bluetooth. Jak je ze snímků zřejmě, hodinky zakoupíte v černém nebo bílém provedení a dvou verzích lišících se podporou sítí. Model pouze s 2G modulem zakoupíte za 299 dolarů (tj. 6 003 Kč) a přítomností 3G modul cenovka vzrostla až na 349 dolarů (tj. v přepočtu 7006 Kč bez daně a dalších poplatků).

Goophone Smart Watch - bílé provedení

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim