reklama

Galaxy S III Mini Crystal Edition: s posvěcením od Swarovského

Galaxy S III Mini Crystal Edition: s posvěcením od Swarovského
2013-11-19T15:00:53+01:00
• 19. 11. 2013

Jihokorejská společnost Samsung již přesně před rokem uvedla na mobilní trh zmenšenou verzi modelu Galaxy S III s přídomkem Mini, a jak bychom mohli očekávat pokles ceny či nahrazení novější verzí, místo toho výrobce v Německu překvapivě představil exkluzivní Crystal edici. Tu má na svědomí společně se známým rakouským výrobcem broušeného křišťálového skla Swarovski.

Galaxy S III Mini Crystal Edition

Výrobky od Swarovského jsou oblíbeným módním trendem u žen, z čehož jednoznačně vychází jeho hlavní zaměření. Model Galaxy S III Mini Crystal Edition se dočkal bílého provedení, kde zadní část vyplňuje 166 krystalků dodanými od rakouského skláře. Specifikace zařízení nebyly upravovány, tudíž lze počítat se 4palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením WVGA, dvoujádrovým procesorem s taktem 1 GHz, 1GB operační pamětí RAM, 5megapixelovým fotoaparátem, baterií o velikosti 1500 mAh nebo operační systémem Android ve verzi Jelly Bean.

Galaxy S III Mini Crystal Edition - zadní kryt

Doposud se ani jedna strana nevyjádřila k tomu, zda novinku můžeme očekávat i na jiných trzích, jako například očekávanou módní dvojku s názvem La Fleur Edition. Nicméně prodejní cena začíná na hranici 299 eur, což při přepočtu vychází na 8 111 Kč bez daně a dalších poplatků za pořízení. Zajímavostí na závěr zůstává fakt, že se celé představení událo jen chvíli po představení neupraveného modelu u amerického operátora AT&T, který zařízení v nabídce nabízí při uzavření závazku takřka zadarmo.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim