reklama

Galaxy S III Mini Crystal Edition: s posvěcením od Swarovského

Galaxy S III Mini Crystal Edition: s posvěcením od Swarovského
2013-11-19T15:00:53+01:00
• 19. 11. 2013

Jihokorejská společnost Samsung již přesně před rokem uvedla na mobilní trh zmenšenou verzi modelu Galaxy S III s přídomkem Mini, a jak bychom mohli očekávat pokles ceny či nahrazení novější verzí, místo toho výrobce v Německu překvapivě představil exkluzivní Crystal edici. Tu má na svědomí společně se známým rakouským výrobcem broušeného křišťálového skla Swarovski.

Galaxy S III Mini Crystal Edition

Výrobky od Swarovského jsou oblíbeným módním trendem u žen, z čehož jednoznačně vychází jeho hlavní zaměření. Model Galaxy S III Mini Crystal Edition se dočkal bílého provedení, kde zadní část vyplňuje 166 krystalků dodanými od rakouského skláře. Specifikace zařízení nebyly upravovány, tudíž lze počítat se 4palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením WVGA, dvoujádrovým procesorem s taktem 1 GHz, 1GB operační pamětí RAM, 5megapixelovým fotoaparátem, baterií o velikosti 1500 mAh nebo operační systémem Android ve verzi Jelly Bean.

Galaxy S III Mini Crystal Edition - zadní kryt

Doposud se ani jedna strana nevyjádřila k tomu, zda novinku můžeme očekávat i na jiných trzích, jako například očekávanou módní dvojku s názvem La Fleur Edition. Nicméně prodejní cena začíná na hranici 299 eur, což při přepočtu vychází na 8 111 Kč bez daně a dalších poplatků za pořízení. Zajímavostí na závěr zůstává fakt, že se celé představení událo jen chvíli po představení neupraveného modelu u amerického operátora AT&T, který zařízení v nabídce nabízí při uzavření závazku takřka zadarmo.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim