reklama

Dotekománie doporučuje #16 – WhatsApp

Dotekománie doporučuje #16 – WhatsApp
2013-11-16T12:00:08+02:00
• 16. 11. 2013
9

Chcete komunikovat neomezeně pomocí vašeho zařízení zdarma? Neváhejte vyzkoušet aplikaci vývojářů WhatsApp Inc.

unnamed_result

 

WhatsApp je velmi propracovaná aplikace, která už za sebou má velkou historii na systémech Android a iOs. Jedná se o komunikátor, který má snahu vše zjednodušit, aby vyhověl dnešním standardům uživatelského rozhraní. Ovšem tímto se stala pro uživatele velmi přívětivou a používání pochopí opravdu každý.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Velkým plusem WhatsApp je velké kvantum smajlíků, které lze použít v neomezeném množství v každé zprávě. Počet odeslaných zpráv samozřejmě také není nijak omezen. Pokud chcete tento komunikátor užívat, je nutné, aby měla aplikaci nainstalovanou i druhá strana tzn. váš kamarád nebo člověk, se kterým chcete tímto způsobem komunikovat.

unnamed (3)_result unnamed (5)_result

Skvělou vychytávkou jsou také  pop-up notifikace právě přijaté zprávy, tento způsob oznamování si můžete nastavit, přičemž jej můžete i úplně vypnout. V nastavení si může uživatel nastavit svůj notifikační zvuk, který zazní po každém přijetí či odeslání dané zprávy. Pomocí WhatsApp lze zasílat i obrázky, ty jsou ovšem ovlivněny kompresí. Musím podotknout, že k využívání potřebujete datové připojení (WiFi,3G…).

unnamed (4)_result

Nedávno došlo ke zpoplatnění služby, avšak zaplatit budete muset až po roce používání za velmi přívětivou cenu 20 Kč. Stávající uživatelé ovšem nemusí mít strach, pokud jste již WhatsApp používali v minulosti, máte účet navždy bezplatný.

logo-app WhatsApp Messenger WhatsApp Inc. Zdarma ANDROID logo-app WhatsApp Messenger Developer Zdarma iOS

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Pavel Janeček

16. 11. 2013, 14:44

A Viber číslo nepotřebuje ? :D btw. čekal sem nějaké originální články, ne psát teď o wA a tvářit se originálně, kolikrát se tu už o tomhle psalo ? Nebo se razí heslo 1 článek 10x jinak ?

Daniel Čermák

VIP 16. 11. 2013, 14:46

no potřebuje ale jde o to že je zadarmo :D

a proč bys měl chtít po někom tel. čísla… nechápu… asi sem blbý

Daniel Čermák

VIP 16. 11. 2013, 14:13

A je nějaká jiná možnost jak někomu napsat aniž bych jej měl v kontaktech? Zatím jsem ji neobjevil :)

jednoduše si toho člověka do těch kontaktů napiš… stačí jednou provždy… co je na tom divného?

Daniel Čermák

VIP 16. 11. 2013, 14:23

když si napíšu jen méno tak mi to bude k ničemu protože se ve WhatsApp neobjeví. musím si k tomu jménu přidat i jeho mobil a nevím proč to číslo chtít po někom jen proto abych si s ním psal přes nějakou aplikaci :)

no to je pak těžký, když si píšeš s někým, o kom ni nevíš a ani neznáš jeho číslo. Na takové dopisování ale WA fakt není. 1 dolar je pro tebe moc, čísla nevíš, tak to radši všechno zahoď a piš třeba na zeď… to bude nejlepší

Daniel Čermák

VIP 16. 11. 2013, 14:40

Nevidím důvod psát si jen s tím na koho mám číslo. To by tu pak nemusely být chaty Hangouty a podobně.

Jinak nikde jsem nepsal že je pro mě 1 dolar moc tak si odpusť ty výpady ;) napsal jsem že tu aplikaci nebudu podporovat když bude podmínkou pro psaní nutnost mít na každého telefonní číslo. Pokud bych zakoupením dostal nějaký extra funkce tak ji rád zaplatím, takhle je to zbytečný aspoň pro mě.

Daniel Čermák

VIP 16. 11. 2013, 12:44

No pokud budu muset pokaždý žádat po známých (s kterými si píši na soc. sítích, chatech apod.) tel. čísla abych jim mohl psát na WhatsApp a aplikace bude chtít za 7 měsíců zaplatit, přecházím na Viber. Jednoduchý :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat