reklama

DevFest Praha 2013 – záznamy z jednotlivých přednášek a akcí

DevFest Praha 2013 – záznamy z jednotlivých přednášek a akcí
2013-12-01T14:19:47+01:00
• 28. 11. 2013

Tento rok se konal další vývojářský festival DevFest Praha 2013, který jsme doprovázeli jako hlavní mediální partneři. Celá akce zaznamenala obrovský úspěch a dokonce byla jedna část živě streamovaná na internet. Pokud jste se nemohli dostavit z jakéhokoliv důvodu a litujete, že jste nestihli nějakou přednášku nebo akci, máme pro vás dobrou zprávu. Nyní se můžete podívat na záznamy z festivalu.

V prvním případě vám nesmí uniknout originální úvodní keynote, do které opět zasahovala Agnes.

Samozřejmě nesmí chybět ani závěrečná keynote, kde Golem trochu řádil a skoro zničil celé pódium.

GugCamp

V této části autoři aplikací představují svá díla a odborná porota vybírá tři nejlepší projekty. Zároveň tvůrci získávají užitečnou zpětnou vazbu i od diváků, díky čemuž se budou moci zaměřit na zdokonalování aplikací.

Failcon

Cesta k úspěchu je dlážděna nezdary. Kde jinde se můžete podívat a seznámit se s faily těch, kteří jsou dnes úspěšní, než na samotném Devfestu.

FightClub

FightClub je real-time souboj vývojářů mobilních aplikací. V jedné místnosti proti sobě stojí dva týmy, dvě platformy, jedno zadání a jeden časový limit. Každý tým má jeden notebook a jeden projektor. V reálném čase, přímo před vašimi zraky, vytváří oba týmy mobilní aplikaci. Pro velký úspěch již potřetí v ČR.

Samozřejmě součástí Devfestu jsou jednotlivé přednášky a bloky věnované konkrétním tématům.

Takový byl DevFest Praha 2013. Na závěr můžeme jen dodat, že se těšíme na další ročník. Celou plejádu videí zakončíme “autogeniálním” sestřihem z G+.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim