reklama

Zopo chystá 2. generaci modelu C2 s osmi jádry

Zopo chystá 2. generaci modelu C2 s osmi jádry
2013-09-13T01:41:07+02:00
• 9. 9. 2013

K dnešnímu dni již několik čínských producentů oznámilo výrobu zařízení, o jehož výkon se bude starat v nedávné době představený MediaTekem procesor s osmi jádry. Zatím neznáme kompletní výsledky benchmarků a ani spotřebu energie, ale již zanedlouho se objeví větší množství modelů, které budou lákat na 8 jader. Jedním z nich bude další generace Zopo C2.

Zopo C2 2. gen. - nákres

Konkrétně se bude jednat o procesor MT6592 od MediaTeku. Oproti čtyřjádrovému procesoru MT6589T samotná cena vzroste o pouhých 30 juanů (tj. v přepočtu 96 Kč), což ve výsledku skoro nebude znát na prodejní ceně. Podle uniklého nákresu lze usuzovat, že zařízení bude velmi podobně v porovnání se současným modelem.

Pouze zadní část je zúženější, tenčí, hranatější a ve středu mírně stoupá. Co se týče specifikací, tak můžeme očekávat 5palcový displej s Full HD rozlišením, 13megapixelový senzor fotoaparátu a zmiňovaný osmijádrový procesor MT6592 od MediaTeku. Nakonec další informace lze očekávat v následujících týdnech, jelikož oficiální představení by mělo proběhnout ke konci tohoto roku.

Zdroj: gizchina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat