reklama

Ramos uvede tablet s procesorem Intel Clover Trail+

Ramos uvede tablet s procesorem Intel Clover Trail+
2013-09-12T20:22:30+02:00
• 12. 9. 2013

Oficiální zprávy ze zahraničí hovoří o tom, že čínská společnost Ramos dnes představí veřejnosti tablet, který bude postavený na procesoru Clover Trail+ od Intelu. Tato akce by se měla uskutečnit v Pekingu, kde je výrobce řazen mezi jedničky na trhu. Ačkoliv první představení nových produktů proběhlo již minulý měsíc, tak Ramos si nechal eso v rukávu až pro samostatnou událost v září a zřejmě odkryje výkonný tablet za přívětivou cenu.

Ramos

Nicméně informací kolem nového zařízení od Ramosu není mnoho. U tabletu můžeme očekávat Full HD obrazovku a dvoujádrovým procesorem Atom Z2580 Clover Trail+ od Intelu. Čipset byl vyroben 32nm výrobní technologií s frekvenčním rozsahem až 2 GHz, což zajistí dostatečný výkon a dlouhou životnost baterie. Právě díky technologii Intel Hyper-Threading můžou dvoujádrové procesory běžet nad rámec současných čtyřjádrový tabletů.

Závěrem pokud se vrátíme k srpnové události, kde Ramos uvedl dva tablety do série K, tak ty jsou taktéž poháněny procesorem od Intelu. Dnešní akce pravděpodobně naváže na tuto sériovou řadu založenou na zmiňovaném procesoru a čínského výrobce posune o krok kupředu, jelikož jejich kvalita výrobků neustále roste v porovnání s ostatními producenty z Číny, kteří například mají neustále v oblibě známé procesory od MediaTeku.

Ramos - zařízení

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat