reklama

Nokii unikl snímek modelu Asha 500

Nokii unikl snímek modelu Asha 500
2013-09-24T08:39:00+02:00
• 24. 9. 2013

Přestože společnost Microsoft urputně tlačí odkoupenou finskou Nokii ke zrušení některých modelových řad, mezitím přichází první hrstka informací společně s uniklou tiskovou fotografií připravované novinky s označením Asha 500. Zařízení nedostálo příliš významných specifikací a půjde především o další cenově dostupné zařízení na rozvíjející se mobilní trhy.

Nokia Asha 500

Informace kolem Nokia Asha 500 přinesl zahraniční server Evleaks a v porovnání s modelem Asha 501, který byl představen v červnu, nenese výrazné rozdíly. Pouze zmizela hardwarové tlačítka a byla nahrazena jedním kapacitním. Žádné bližší informace nejsou bohužel známy, ale můžeme odhadovat 3palcový displej s rozlišením QVGA, podporu dual-SIM nebo Wi-Fi.

Lze očekávat, že zbytek specifikací bude model zařazovat do základní třídy a prodejní cena vystoupne mírně přes 100 dolarů (tj. přes 1 915 Kč). Samotné oficiální představení pravděpodobně proběhne v blízké budoucnosti, kdy se také očekávají modely Asha 502 (s kódovým označením Pegasus) a Asha 503 (kódové označení Lanai), o nichž jsme se již zmiňovali v tomto článku.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim