reklama

GreatCall JitterBug Touch 2: Seniorský telefon s Androidem

GreatCall JitterBug Touch 2: Seniorský telefon s Androidem
2013-09-02T09:00:34+02:00
• 2. 9. 2013

Často zapomínanou sortou zákazníků u výrobců chytrých telefonů bývají právě starší lidé. Díru v tomto koutu mobilního trhu zaplňuje americká společnost GreatCall – působí mimo jiné jako mobilní virtuální operátor pod operátorem Verizon. Nyní chce zaujmout nově představeným modelem s názvem Touch Jitterbug 2, který přichází nejen s vlastním uživatelským rozhraním.

GreatCall

GreatCall Touch Jitterbug 2 disponuje 4palcovým displejem s rozlišením pravděpodobně WVGA. Výčet specifikací vyplňuje 5megapixelový fotoaparát, přední 0,3MPx kamerka pro videohovory, 512MB operační paměť RAM nebo 4GB interní paměť pro vlastní data. Přesněji nespecifikovaná baterie zajišťuje 13tidenní výdrž v pohotovostním režimu.

Prostředí zajišťuje operační systém Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich doplněné o uživatelské rozhraní GreatCall UI usnadňující přístup k většině funkcí v telefonu. Aplikace jsou například zarovnány do jednoho přehledného seznamu s velkými a čitelnými písmeny. Majitelé se kromě toho můžou těšit na předinstalované zdravotní aplikace – Urgent Care nebo MedCoach.

GreatCall Touch Jitterbug 2

Tento jednoduchý a chytrý telefon je možné zakoupit za pouhých 139,99 dolarů, tj. v přepočtu 2 737 Kč) bez smlouvy, storno poplatku, daně a dalších poplatků.

Zdroje: intomobile.com, greatcall.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat