reklama

Cross překvapí stylovou vlajkovou lodí

Cross překvapí stylovou vlajkovou lodí
2013-09-16T21:14:17+02:00
• 17. 9. 2013

Po nedávném úniku několika informací až nyní výrobce Cross sám vypustil pár žhavých novinek týkajících se připravované vlajkové lodi, která díky svým specifikacím bude mít budoucím zájemcům opravdu co nabídnout. Už podle střípků lze očekávat velmi dobře vybavené zařízení, plné častokrát žádaných funkcí a vylepšení, což může být klíčem k úspěchu.

Cross - zařízení

Přední panel vyplňuje 6,44palcový Full HD displej založený na OGS (One-Glass-Solution) technologii, modře podsvícené tlačítko Home a dvojici bíle podsvícených tlačítek poskládané z teček. Hardwarovou výbavu doplňuje čtyřjádrový procesor MTK6589T od MediaTeku nebo operační paměť RAM o velikosti 2 GB. Záda skrývají baterii minimálně s kapacitou 4500 mAh a 13megapixelový fotoaparát.

Cross

Nutné je také vyzdvihnout podporu technologií jako NFC či OTG. Dále vysoce kvalitní zvuk přinesou dva reproduktory, o nichž se bude starat samostatný zvukový čip. Logo Ali Cloud předpovídá přítomnost stejnojmenného operačního systému, upraveným speciálně pro čínskou komunitu. Koneckonců již dříve Cross oznámil, že plánuje využít veškeré pokročilé technologie, které jsou momentálně výrobcům dostupné na trhu a přinést je spotřebitelům za velmi přijatelnou cenu.

Cross - displej

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat