reklama

Hyetis představil chytré hodinky Crossbow Earlybirds Special Edition s ručičkami

Hyetis představil chytré hodinky Crossbow Earlybirds Special Edition s ručičkami
2013-08-26T10:47:18+01:00
• 26. 8. 2013

Pod pojmem chytré hodinky si většina představuje zařízení s displejem nabízejícím plno užitečných funkcí, ale nikoliv klasické náramkové hodinky s ručičkami. Cestou obou druhů se vydal výrobce Hyetis, který tímto spojením představil v luxusním provedení hodinky s názvem Crossbow Earlybirds Special Edition, což se odrazuje i v samotné prodejní ceně.

Hyetis Crossbow Earlybirds Special Edition

V poslední době často oživované téma kolem příslušenství k chytrým zařízením, přesněji řečeno okolo chytrých hodinek, se opět stává zajímavějším, a to díky přírůstku od švýcarského výrobce. Nejedná se tak o další informace z řad firem, jako je Samsung či Apple, kteří v těchto dnech pravděpodobně dokončují práce a nacházející se tedy v různých fázích.

Hyetis Crossbow Earlybirds Special Edition vsadil na klasický design, zajímavé vybavení, kvalitní materiál a fakt, že zájem budou mít především movitější uživatelé. První chytré hodinky vyrobené ve Švýcarsku jsou leštěné s využitím titanu. Korunka dostala gumovou rukojeť a ukrytá čidla jsou chráněna keramickým a kompozitním krytem. Safírové sklíčko nabízí antireflexní úpravu.

Hodinky jsou vodotěsné až do hloubky 250 metrů, mají dotykový rámeček, vydrží v chodu 48 hodin a v balení se budou nacházet náramky v černé a červené barvě. Další zajímavé specifikace můžete sledovat v přiloženém výčtu, přičemž nakonec vše zaobalí odpovídající cenovka ve výší 1 200 dolarů (tj. v přepočtu 23 030 Kč) bez daně a dalších poplatků s dodáním do prosince tohoto roku.

Hyetis Crossbow Earlybirds Special Edition Základní specifikace:

  • LCD displej s vysokým rozlišením
  • Fotoaparát s vysokým rozlišením, optimalizovaným výběrem pixelů určených proměnnými
  • Objektiv s optickým zoomem
  • Akcelerometr
  • Dvoudílná baterie
  • Výškoměr, teploměr, vlhkoměr, světelný a biometrický senzor
  • GPS, Bluetooth, WiFi, NFC
  • Konektivita s Androidem, iOS, Windows 8

Hyetis Crossbow Earlybirds Special Edition - zadní část Hyetis Crossbow Earlybirds Special Edition - fotoaparát Hyetis Crossbow Earlybirds Special Edition - design

Hyetis Crossbow Earlybirds Special Edition - ciferník Hyetis Crossbow Earlybirds Special Edition Hyetis Crossbow Earlybirds Special Edition - připojení

Zdroje: androidcentral.com, hyetis.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim