reklama

ZTE asi nabídne jako první smartphone s Tegrou 4

ZTE asi nabídne jako první smartphone s Tegrou 4
2013-07-09T09:00:14+02:00
• 9. 7. 2013

Včera jsme se dočkali odhalení výkonu smartphonu Xiaomi Mi3, který by měl nabídnout výkon Tegry 4. Bohužel zatím nemáme k dispozici ani fotografie tohoto modelu a zřejmě se nebude ucházet o prvenství v této kategorii. Prvním mobilem by mohl být připravovaný top model od ZTE, který zatím nemá oficiální název, ale kódové označení je U988S.

ZTE-U988S-Tegra-4

Ačkoliv zatím neznáme oficiální datum uvedení nebo přibližnou dobu dostupnosti, tak se již podařilo zachytit novinku na prvních fotografiích. Navíc odhalují budoucí výbavu, jelikož na jednom snímku můžeme vidět dedikované tlačítko pro focení a samozřejmě nechybí zbylá tlačítka pro ovládání hlasitosti nebo zapínání displeje. Na druhé straně se nachází USB port.

Součástí fotografií jsou i spekulace o výbavě, kde zajisté najdeme zmiňovanou Tegru 4 s taktovací frekvencí 1.8 GHz. Paměť RAM má 2 GB, ale zatím nevíme, jaké velikosti bude dosahovat interní úložiště. Naštěstí bude k dispozici slot na microSD kartu. Na zadní straně najdeme 13MPx foťák a nad 5palcovým Full HD displejem se nachází 2MPx kamerka. Tloušťka zařízení bude 9 mm, což by mohlo nasvědčovat tomu, že kapacita baterie nebude patřit mezi nejmenší. Prozatím je tento model vybaven systémem Android 4.2.1.

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat