reklama

Vodafone připravuje tablety Smart Tab III 7 a 10

Vodafone připravuje tablety Smart Tab III 7 a 10
2013-07-16T06:43:41+01:00
• 16. 7. 2013

U mobilního operátora Vodafone již nějakou dobu můžeme v nabídce vidět smartphony, které se tváří, jako by je vyrobil přímo operátor. Samozřejmě to tak není a nesou jen logo Vodafonu. Ovšem v poslední době si můžeme všimnout i tabletů, přičemž se v tuto chvíli připravuje „třetí generace“ Smart Tab III.

Lenovo-Vodafone-Smart-Tab-III-10-Android-Jelly-Bean Lenovo-Vodafone-Smart-Tab-III-7-Android-Jelly-Bean

Opět můžeme počítat se sedmipalcovou a desetipalcovou variantou, přičemž již nyní víme, že za výrobou nestojí jen nějaká neznámá čínská společnost. Tentokrát je dodává Lenovo. V podstatě to jsou modely z nové řady, které se začaly minulý týden prodávat na Amazonu a přímo v obchodě Lenova. Konkrétně se tedy bude jednat o Lenovo IdeaTab A3000 jako Smart Tab III 7, který nabídne 7palcový displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů, čtyřjádrový procesor MTK 8125 1.2 GHz s 1 GB RAM. Větší model Lenovo IdeaTab S6000 (Smart Tab III 10) nabídne podobné specifikace, ale úhlopříčka naroste na deset palců, přičemž nedojde ke změně v rozlišením.

Oba modely budou disponovat Androidem 4.2.2 Jelly Bean. Zatím neznáme datum uvedení, ale zřejmě se dočkáme velmi brzy. Samotné ceny nebudou nijak vysoké a dá se předpokládat, že nepřevýší hranici 6 000 Kč.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim