reklama

Verne V8 dostane 8 jáder od MediaTeku

Verne V8 dostane 8 jáder od MediaTeku
2013-07-19T14:12:04+02:00
• 19. 7. 2013

S představením osmijádrového procesoru od MediaTeku se stále více výrobců chopí jedinečné šance, která by jej mohla zviditelnit, utknout v paměti uživatelům a v neposlední řadě také pomoci úspěšně prorazit na mobilním trhu přinejmenším v Číně. Čínská společnost Verne v čerstvé zprávě oznámila nový model s označením V8, a to v relativně krátké době po představeném modelu V5 se čtyřmi jádry.

Verne V8

Utajované detaily kolem představeného projektu nezůstaly příliš dlouho pod pokličkou a na první pohled zní velice slibně. Úspěch zaručí sladěné prvky uvnitř zařízení, mezi nimiž se objeví osmijádrový procesor MT6592 od MediaTeku taktovaný na 2 GHz, operační paměť RAM o velikosti 2 GB, vícejádrový grafický čip PowerVR SGX544MP4 a 32GB interní paměť pro uživatelská data.

Úhlopříčka displeje dosáhne na 5,5 palce při rozlišení Full HD, přesněji 1920 x 1080 pixelů. Zadní část obsadí 13megapixelový senzor fotoaparátu od Sony a baterie s velikostí větší než 2400mAh. Další podrobnosti nejsou prozatím známy, nicméně již dnešní informace jsou velmi hodnotné a mnohé napovídají.

Zdroj: gizchina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat