reklama

Štvala ho sluchátka, proto si implantoval reproduktor do ucha

Štvala ho sluchátka, proto si implantoval reproduktor do ucha
2013-07-15T08:34:47+01:00
• 15. 7. 2013

Znáte to, chcete někam vyrazit a přitom poslouchat hudbu, ale většinou narazíte na několik problémů. Nechce se vám rozmotávat sluchátka nebo je musíte nabít, pokud se jedná o bezdrátová. Pokud vás toto netíží, je to jen dobře. Ovšem máme zde skupinu lidí, kteří nechtějí nosit nic na hlavě nebo v uších. Zatím takto náročným lidem zbývá jen poslech hlasité hudby, čímž ale ruší okolí. Rich Lee ale na to šel od lesa a nechal si implementovat reproduktor do ucha.

Konkrétně si nechal voperovat speciální magnet, který funguje jako reproduktor. Ovšem byl zde problém, jak přinést signál a elektrickou energii do něčeho, co je všité pod kůži ve výstupku před uchem. Z tohoto důvodu musí nosit kolem krku cívku, která přenáší signál do reproduktorů. Nejedná se o nic neobvyklého a navíc takto vyřešil několik problémů, které jsem vyjmenoval výše.

rich-lee-tragus-biohack-630x354

Na internetu se dá najít i několik návodů, jak si něco podobného vyrobit. Ovšem budete muset najít někoho, kdo by vám takovýto minireproduktor voperoval do ucha. Asi se to nestane žhavou novinkou, ale je zajímavé, na co lidi nepřijdou. V tomto případě se jedná o dokonale utajený reproduktor, což by se mohlo zneužít třeba i u zkoušky nebo při testování. Nikdo by vám jen tak nedokázal, že něco posloucháte.

Zdroj: gizmodo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim