reklama

Ochranný obal pro iPhone se dá použít pro sebeobranu – 650 000 voltů

Ochranný obal pro iPhone se dá použít pro sebeobranu – 650 000 voltů
2013-07-15T10:54:32+01:00
• 15. 7. 2013
1

Všeobecně se říká, že největším byznysem kolem iPhonů jsou samotné ochranné obaly. V podstatě si dnes můžete koupit jakýkoliv, který vás napadne. Na trhu se nachází nespočet variant, ale při tom se objevují i účelové, které nabízejí třeba přídavnou baterii nebo jsou lépe vybaveny proti pádu. Dnes tu máme ovšem jednu raritu. Představují vám obal Yellow Jacket, který ochrání váš iPhone proti pádu, díky zabudované baterii nabije váš mobil a může vás navíc ochránit.

Díky nadměrné kapacitě baterie (bohužel výrobce neuvádí hodnotu) se dá tento obal využít i jako paralyzér pro sebeobranu. Po odkrytí speciální krytky se obnaží dva kovové hroty, mezi kterými může proudit až 650 000 voltů.

phone

Díky tomu si na vás již jen tak někdo netroufne. Ovšem za tuto výhodu si budete muset ukousnout ze svých nároků na velikost mobilu. Samotná tloušťka iPhonu 4/4S naroste na 1 palec (2,54 cm). Samozřejmě se také protáhne mobil a mírně rozšíří.

product_images

Cena této novinky je stanovena na 139.99 dolarů a normálně je k dostání ve čtyřech barevných provedení. V současnosti je ale k dipozici jen černá varianta. Navíc lze předobjednat obaly Yellow Jacket pro iPhone 5, HTC Evo, Samsung Galaxy S3/S4, iPad, Galaxy Note a jiné. Objednávat můžete na yellowjacketcase.com.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Milan Milzou

15. 7. 2013, 12:18

Jáj, omylem to zapnout a šáhnout xD

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim