reklama

Nokia a 6palcový obřík – přední část mobilu na fotografii

Nokia a 6palcový obřík – přední část mobilu na fotografii
2013-07-26T11:40:23+01:00
• 26. 7. 2013
1

Pokud si dnes chcete vybírat zařízení podle rozměru displeje, narazíte na obrovské množství smartphonů se systémem Android. Skoro neexistuje rozměr, který by nebyl nabízen. Od nejmenší 3palcových displejů až po monstra přesahující 6 palců. U jiných platforem je poněkud omezený výběr, ale zřejmě se to již brzy změní díky dalšímu modelu od Nokie.

V tuto chvíli existuje pouze jeden mobil, který se blíží k 5palcové hranici. Jedná se o Lumii 625, jež nabízí 4,7 palce. Ovšem nyní máme první fotografii přední části neznámého zařízení. Samotná velikost nasvědčuje, že úhlopříčka displeje bude asi 6 palců. Nějakou dobu se o něčem podobném spekulovalo, ale finský výrobce se k ničemu nevyjádřil.

nokia-phablet

Nyní máme první náznak, že se blíží obřík se systémem Windows Phone 8. S největší pravděpodobností se bude jednat o top model nabízející Full HD displej. Právě toto rozlišení bude k dispozici s další aktualizací systému, která nese i kódové označení Blue. Zřejmě si počkáme několik měsíců, než se Nokia pochlubí.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ľuboš Šarlina

27. 7. 2013, 2:01

A PREČO BY TO NEMAL BYŤ TABLET?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim