reklama

Brzy se objeví mobil na 3 SIM karty

Brzy se objeví mobil na 3 SIM karty
2013-07-26T10:00:54+01:00
• 26. 7. 2013

Ještě před nějakou dobou jste mohli hledat smartphone podporující dvě SIM karty. V současnosti je výběr poměrně lepší a na trhu najdete spoustu zařízení, přičemž se objevují i top modely s podobnou podporou. Ovšem největší zájem je v rozvojových zemích, v Indii a v Asii. Na našem trhu se i tak nachází dostatečný výběr. Nyní se ale ukazuje, že nás v tomto sektoru čeká evoluce a již brzy se objeví smartphone s podporou tří SIM karet.

various-sim-cards

Konkrétně za novou technologií a implementací stojí společnosti LG a MediaTek, které usilovně pracují na prvním smartphonu. Zatím máme k dispozici jen oficiální oznámení, které například slibuje, že 3 SIM karty budete moci využívat současně na mobilu, přičemž budou dostupné všechny služby současně – sms, data a volání. Vše bude pracovat na 3G síti.

MediaTek navíc dodává, že novinka je uzpůsobena i pro kvalitu a stabilitu, takže se nebude jednat o poloviční řešení. Vzniká ale otázka, jestli bude dostatečný zájem o smartphone na 3 SIM karty. Zřejmě se v našich končinách jen tak neobjeví.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim