reklama

Deus Ex: The Fall si mnozí neužijí

Deus Ex: The Fall si mnozí neužijí
2013-07-12T10:30:25+01:00
• 12. 7. 2013

Ohlášení nového Deus Ex: The Fall vzbudilo velké nadšení. To, po zjištění, že hra bude čistě mobilní, opadlo a jak jde vidět, tento trend pokračuje. Recenze kmitají všelijak – mezi 50 až 80%, a pro spoustu hráčů je hra nehratelná. Proč?

mzl.gnjihhjw.320x480-75

Ukazuje se, že lidé kteří mají jailbreak svého iOS zařízení, nemohou využívat střelné zbraně, na což je upozorňuje vyskakující okno. Hra ovšem dohrát jde, bez výstřelu, je to “jen” velmi náročné.  Možná, že pro zkušené hráče jde o příjemnou výzvu, normální hráč si to pravděpodobně moc neužije. Dle Redditu, kde se tato informace poprvé ukázala, se tento problém dá vyřešit aplikací xCon, díky které si hra myslí, že systém nemá jailbreak. Není to paradox, že hra o hackování nejde na “hacknutém” zařízení?

Dle některých jde o protipirátskou ochranu a jiní tvrdí, že hra potřebuje oficiální přístup HW. Tak či onak je to další bodák od vydavatelů k hráčům, který si budou mnozí dobře pamatovat. Square Enix se ještě nevyjádřilo a bude zajímavé sledovat, jak se mezi hráči populární vydavatelský dům vyjádří.

42lWUF9

logo-app Deus Ex: The Fall Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Roland Mádlo

Na světě osamocen bandou kamarádů a v práci prokrastinující haldou práce. Je to tak, udělej si na to rešerši.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim