reklama

Dell asi nabídne vlastní chytré hodinky

Dell asi nabídne vlastní chytré hodinky
2013-07-07T11:07:53+01:00
• 7. 7. 2013

Společnost Dell pokoušela své štěstí v mobilním průmyslu už několikrát, ale jak dnes vidíme, vše bylo bez většího úspěchu. Jediným model, který se setkal s kladnější odezvou, byl Dell Streak, ale následně se již neobjevily smartphony, které by nějak extra zaujaly. Bohužel ani Dell se nevyhnul problémům a nyní hledá nějaké alternativy, které by ho vrátili na výslunní.

Screenshot_80

Samotný trh s počítači pomalinku opadá, jelikož tablety a výkonné smartphony se prosazují čím dál více. Samotný růst mobilního trhu má stále rostoucí tendenci a v brzké době zřejmě překoná běžná PC a notebooky. Dell si musí najít další uplatnění, přičemž se z vedení ozývá, že chytré hodinky mohou posílit postavení společnosti.

Prozatím zde nemáme bližší specifikace nebo datum uvedení, ale Dell silně zvažuje tento sektor. Už jen čísla a předpoklady analytiků mohou být dobrým vodítkem, jelikož trh s chytrými hodinkami může být miliardovou záležitostí. Prozatím zde působí nejsilněji Sony, ale zřejmě se brzy dočkáme Applu a jeho iWatch. Ovšem Dell si uvědomuje, že zde bude silná cenová válka, a proto hledají způsob, jak vyrobit hodiny s dobrým poměrem cena/výkon/funkčnost.

Zdroj: pocket-lint.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim