reklama

Apple testuje 5palcový iPhone nebo 13palcový iPad

Apple testuje 5palcový iPhone nebo 13palcový iPad
2013-07-23T10:00:42+01:00
• 23. 7. 2013

Apple poměrně nedávno překvapil, když se rozhodl pro zvětšení displeje u svého smartphonu. V současnosti nejnovější model nabízí úhlopříčku 4 palce. Nějakou dobu se spekulovalo o tom, že by mohlo dojít k dalšímu nárůstu na 4,3 palce, ale zřejmě se tento rok nedočkáme velkých změn. Ovšem The Wall Street Journal přichází s informací, která mu byla poskytnuta dodavatelem displejů pro Apple.

8195983609_1238c2b71d_b-1

Americký gigant má nyní ve svých laboratořích testovat iPhony a iPady s většími displeji. Dokonce se nemá jednat jen o malé změny, jelikož u iPadu došlo údajně k nárůstu až na 13 palců. U iPhonu se sáhlo po větší úhlopříčkách – dle některých spekulací se má jednat o 5 až 6 palců.

Pokud si již nyní myslíte, že se brzy objeví větší zařízení s iOS, nemusíte se bát. Většina společností si pohrává s různými technologiemi a tvary, takže se může jednat jen o interní projekt, který nakonec skončí někde v šuplíku. Ovšem u iPadu by mohlo dojít k nárůstu zobrazovacího panelu bez nutnosti zvětšovat zařízení. Tím by došlo k minimalizaci rámečku, ale je to hudba budoucnosti. Zatím nemusíme očekávat nějaké razantní změny.

Zdroj: online.wsj.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim