reklama

Apple registruje po celém světě značku iWatch

Apple registruje po celém světě značku iWatch
2013-07-02T07:05:57+01:00
• 2. 7. 2013

Sony se již pochlubilo druhou generací chytrých hodinek SmartWatch, přičemž se objevila už i jejich cena. Dle našich čtenářů je vyšší, než by čekali, ale rozhodně se blíží na trh konkurence, a proto by mohla začít cenová válka. Již delší dobu se spekuluje o tom, že Apple připravuje své řešení chytrých hodinek. Prozatím neznáme bližší specifikace a zatím se neobjevily ani úniky, které by nám pověděly, na co se máme těšit.

iwatch-apple
Neoficiální koncept iWatch

Ovšem důkazy o přípravách se nyní objevují po celém světě. Apple je znám svými patenty, byť konkurence je v tomto sektoru aktivnější. Včera se vyskytly informace o registraci značky iWatch v Japonsku a dnes se k této zemi přidávají Rusko, Mexiko a Tchaj-van. Z tohoto se dá usuzovat, že oficiální představení se blíží, přičemž se dá předpokládat uvedení na konci tohoto roku. Záleží ale na strategii Applu, jestli se jedná o registrace na poslední chvíli. Objevují se informace, že bychom se mohli dočkat až v roce 2014.

Zatím máme potvrzené informace o hodinkách od Samsungu, ale mají je připravovat i firmy Qualcomm, Foxconn, Motorola/Google a dokonce Microsoft. Zřejmě se tak v brzké době rozpoutá nový konkurenční boj, kde můžeme očekávat i bitvu patentů. Zajisté bude záležet na tom, který výrobce nabídne nejlepší zpracování, funkce, využití a hlavně cenu.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim