reklama

Ainol Novo 10 Eternal přijde s extra výdrží a 2GB RAM

Ainol Novo 10 Eternal přijde s extra výdrží a 2GB RAM
2013-07-06T12:28:07+01:00
• 6. 7. 2013
1

Proslulý výrobce Ainol pocházející z Číny momentálně připravuje představení další novinky na poli tabletů, kam se mu mimo jiné podařilo zapsat s dobrou pověstí. Díky designově povedeným tabletům za skvělou prodejní cenu prorazil na mezinárodní trh. Chystané zařízení bude zapadat do modelové řady Novo 10 a ponese tentokrát název Eternal.

Ainol Novo 10 Eternal

Ainol Novo 10 Eternal uvnitř mezi hardwarové prvky dostane méně známý procesor ATM 7029 se čtyřmi jádry od společnosti Actions, operační paměť RAM o velikosti 2 GB a interní paměť s kapacitou 16 GB. Úhlopříčka displeje vyroste do velikosti 10,1 palců při HD rozlišení, přesněji 1280 x 800 pixelů. Samozřejmosti je podpora paměťových microSD karet, možnost připojení k Wi-Fi sítím, funkce Bluetooth, kamerka vpředu a fotoaparát na zádech.

Nejzajímavější technická a zároveň uživatelsky nejpřívětivější specifikace bude ukryta v zadní částí zařízení, která bude mimochodem vyrobena ze slitiny. Tam Ainol vsadí baterii o úctyhodné kapacitě, a to 11 000 mAh. Softwarovou stránku uzavře operační systém Android ve verzi 4.2.2 Jelly Bean. Budoucím majitelům by k úplné dokonalosti mohl chybět 3G modul, jehož absence stejně nebude nějak výrazně citelná.

Závěrem potěší i prodejní cena Ainol Novo 10 Eternal začínající v Číně na hranici 224 dolarů, což při přepočtu vychází na přijatelných 4 484 Kč.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Graciela Belle

5. 8. 2013, 0:48

Ainol Novo Eternal’s front camera makes me fall inlove with this phone.Was able to do video calls without lags or the hassle. It’s just smooth performance all over. I’m lovin‘ this phone!No regrets in buying and I actually got it for a cheaper price at merimobiles.com so yeah, no regrets at all.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim