reklama

Na Google Play začal letní herní výprodej: Rayman, Sonic, Worms a další tituly ve slevě

Na Google Play začal letní herní výprodej: Rayman, Sonic, Worms a další tituly ve slevě
2013-06-21T06:46:56+02:00
• 21. 6. 2013

Máme zde opět nějaké slevy na hry, přičemž k oznámení došlo na sociální síti Google Plus. Zřejmě se jedná o první letní slevy a mohlo by se očekávat, že nejsou jediné. Pro začátek zde máme 7 herních titulů.

Gaming Deals

 

Rayman Jungle Run

Jedna z nejlepších her pro mobilní zařízení, která si odnesla již několik ocenění za mobilní hru roku 2012. V roli Raymana si projdete několika pestrobarevnými světy, přičemž některé představují pořádnou výzvu. Hru si můžete pořídit za skvělých 20 Kč.

logo-app Rayman Jungle Run Ubisoft Entertainment 0,12 US$ ANDROID

Worms 2: Armageddon

Legendární klasika také pro zařízení s Androidem. Čeká na vás přes 30 misí, přes 12 herních módů a na výběr dostanete z několika druhů zbraní. Nyní ve slevě za přijatelných 50 Kč.

logo-app Worms 2: Armageddon Team 17 Digital Limited 1,55 US$ ANDROID

Superbrothers Sword & Sworcery

Superbrothers Sword & Sworcery patří mezi nejlépe hodnocené adventury pro mobilní zařízení. Disponuje pěknou pixel-artovou grafikou a při hraní vás bude doprovázet parádní soundtrack. K dispozici za 45 Kč.

logo-app Superbrothers Sword & Sworcery Capybara Games 4,30 US$ ANDROID

Broken Sword II Smoking Mirror

Klasická adventurní série Broken Sword je se svým druhým dílem na Google Play dostupná za 20 Kč.

logo-app Broken Sword 2 Revolution Software Ltd 6,24 US$ ANDROID

God of Blades

God of Blades je sci-fi akční hra, která si již vysloužila několik vysokých hodnocení. K dispozici je opět za 20 Kč.

logo-app God of Blades White Whale Games 2,99 US$ ANDROID

CHAOS RINGS Ω

Chaos Ring patří mezi typické japonské bojovky, kde budete bojovat v arénách, abyste zachránili svět. U této hry je sleva platná až do 1. července, přičemž původní cena je kolem 160 Kč.

logo-app CHAOS RINGS Ω SQUARE ENIX Co.,Ltd. 6,70 US$ ANDROID

Aralon: Sword and Shadow

Tento titul patří mezi již starší, ale stále se mu daří na platformách iOS a Android. Jedná se o 3D RPG hru, v které nechybí souboje a magie.

logo-app Aralon Sword and Shadow 3d RPG Crescent Moon Games 4,99 US$ ANDROID

Sonic

Navíc zde máme rovnou celou řadu slev u her Sonic. Konkrétně se jedná o 6 titulů, přičemž nyní jsou všechny dostupné za 23 Kč.

logo-app Sonic 4 Episode II THD SEGA of America 2,99 US$ ANDROID logo-app Sonic 4 Episode II SEGA of America 2,99 US$ ANDROID logo-app Sonic CD™ SEGA of America 2,99 US$ ANDROID logo-app Sonic The Hedgehog SEGA of America 2,99 US$ ANDROID logo-app Sonic 4™ Episode I SEGA of America 2,99 US$ ANDROID logo-app Sonic Jump SEGA of America 2,99 US$ ANDROID
reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim