reklama

Jailbreak tipy – ladíme detaily

Jailbreak tipy – ladíme detaily
2013-06-22T11:38:51+02:00
• 22. 6. 2013

Máme tu zase sobotu a s ní další díl seriálu věnovanému Jailbreaku a jeho vychytávkám. Dnes se podíváme na detaily, které dokáží zpříjemnit práci se systémem.

JB-TIPY3

f.lux

Tato aplikace ze Cydie udělá váš displej příjemnější pro oči, a to obzvlášť v noci. A jak? Nastaví váš displej červenější, což je mnohem přirozenější než do modra zbarvená bílá a také to bude méně zářit do očí. V nastavení je několik odstínů a lze zvolit automatickou aktivaci na noc či den. Hledejte zdarma v Cydii a mimochodem existuje i verze pro vaše PC.

Flux-Screenshotnight

BOLT

Velice jednoduchá úprava, jež vám odstraní ikonku baterky v horní liště a zůstanou jen procenta. Mně osobně to velice vyhovuje, z maličké baterie se toho stejně nedá moc vyčíst a takhle bez ní ušetříte i trošku místa na liště. Při nabíjení se vedle procent objeví ikonka blesku, podobně jako v novém iOS7. Bezplatnou utilitku Bolt hledejte opět na Cydii v základních zdrojích

obrázek 2obrázek 3

 iFile

S jailbreakem získáte i možnost zasahovat sami do adresáře systému a iFile je asi nejlepší souborový správce na trhu. Aplikace také umožňuje posílat soubory mezi iPhonem a PC přes Wi-Fi, umí rozbalovat a zabalovat zipy a prohlížet spoustu typů souborů jako třeba PDF, HTML, text, hudbu a videa. iFile je však bohužel Shareware, ale i tak se jedná o nejlepšího souborového manažera. Hledejte v základních zdrojích v Cydii.

ifile

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim