reklama

Dnešní událost Googlu vás asi zklame, ale potěší vývojáře

Dnešní událost Googlu vás asi zklame, ale potěší vývojáře
2013-06-07T14:10:20+02:00
• 7. 6. 2013

Na začátku tohoto měsíce jsme se dozvěděli, že Google připravuje živé vysílání na dnešní den a také na příští týden. Ihned se začaly objevovat spekulace o možných novinkách, přičemž si mnozí mysleli, že dojde třeba k uvedení mobilního prohlížeče Chrome s jádrem Blink místo WebKitu. Někteří šli ještě dále a mysleli si, že by mohlo dojít k uvedení třeba Sony Xperie Z Google Edition.

Screenshot_17

Nyní již víme ze samotných popisků livestreamů, že žádné překvapení se konat nebude. Původně velmi očekávaná událost se tak stane zajímavou jen pro vývojáře, byť může zaujmout i některé nadšence do googlích technologií. Dnešní živý přenos bude zaměřen na nejnovější experiment Roll it!. V podstatě se jedná o hru, která využívá spojení smartphonu a prohlížeče na běžném počítači nebo notebooku.

A co bude obsaženo v živém přenosu? Podíváme se, jak tento experiment byl tvořen a co všechno bylo potřeba. Vývojáři z Googlu nám ukáží, co museli udělat, aby spojení mobilu a počítače umožnilo hraní hry. Pokud vás tedy zajímá, jak se tato hra tvořila, vraťte se zpět v 19:00 a podívejte se na živý přenos.

Událost plánovaná na příští týden bude ve stejném duchu, ale bude ukázána další hra, která se jmenuje Racer. O ní jsme vás informovali taktéž v jednom článku.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim