reklama

Samsung získal 4 ocenění na TIPA 2013

Samsung získal 4 ocenění na TIPA 2013
2013-05-09T18:50:59+01:00
• 9. 5. 2013

Jihokorejská společnost Samsung dlouhodobě dokazuje své kvality, a to nyní potvrzuje díky čerstvě získaným čtyřem oceněním od asociace TIPA (Technical Image Press Association) za poslední rok. Výrobci se podařilo získat prvenství v kategorii o Nejlepší pokročilý CSC fotoaparát, Nejlepší mobilní obrazové zařízení, Nejlepší inovace v oblasti mobilního fotografování a také za Nejlepší TV pro zobrazování fotografií.

TIPA 2013

Ocenění TIPA je celosvětově nejprestižnější ocenění fotografických a zobrazovacích technologií a každý rok jsou asociací oceňovány nejlepší technologie a produkty za uplynulý rok. Letos Samsung v kategorii Nejlepším pokročilým CSC fotoaparátem získal prvenství za chytrý fotoaparát NX300. Ve třídě Nejlepší mobilní obrazové zařízení dosáhl na první místo model Galaxy Camera, který navíc prošel i naší redakcí v recenzi.

Cenu ve skupině za Nejlepší inovaci v oblasti mobilního fotografování si odnesl 2D/3D objektiv od Samsungu s ohniskovou vzdáleností 45 mm. Poslední skalpel je ocenění za Nejlepší TV pro zobrazování fotografií, které připadlo unikátnímu modelu F8000 Smart LED 2D/3D. „Umožňuje jim totiž fotografie upravovat a sdílet je na sociálních sítích, pracovat s aplikacemi a používat televizor jako centrální bod pro připojení k celé řadě zařízení,“ prohlásili členové poroty TIPA.

„Jsme nesmírně hrdí na to, že jsme tato prestižní ocenění získali. Tyto ceny jsou odborným uznáním toho, že Samsung i nadále nabízí inovativní a progresivní zobrazovací zařízení, jejichž hlavním cílem je uspokojovat potřeby spotřebitelů, zjednodušit pořizování nezapomenutelných okamžiků a umožnit jejich okamžité sdílení a prohlížení,“ řekl Seok Pil Kim, prezident a generální ředitel společnosti Samsung Electronics Europe.

Zdroj: TZ

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim