reklama

Připravuje se první hra pro Google Glass

Připravuje se první hra pro Google Glass
2013-05-10T11:21:03+01:00
• 10. 5. 2013

Chytré brýle od Googlu jsme mohli považovat za čistě pracovní nástroj, který nám bude ulehčovat život. Samozřejmě zde budou i funkce, které poslouží k běžným činnostem, jako je třeba focení nebo natáčení videí. Už jsme mohli vidět, že si vývojáři poradili s portací hry Ingress do systému brýlí, ale jedná se jen o ne příliš dokonalou možnost. Nyní se ukazuje, že se můžeme těšit na první hru, která bude určena pro Google Glass.

starfinder_google_glass-580x326

Pokud čekáte propracovanou řežbu, kde budete ničit a střílet vše, co se jen pohne, zklameme vás. Novinka se v tuto chvíli připravuje ve studiích společnosti dSky9 a jmenuje se StarFinder. Pokud jste schopní angličtináři, může vám být jasný smysl této hry. Budete muset hledat souhvězdí na nebi, ale budete limitováni ubíhajícím časem. Bohužel zatím není k dispozici demo a budeme se muset spokojit jen s krátkým videem, které bylo uvedeno k tomuto oznámení.

Vývojáři mají ještě dostatek času na dokončení první hry pro Google Glass, ale zde se ukazuje, že brýle mohou posloužit i k zábavě. Samozřejmě záleží na nápadech.

Zdroj: slashgear.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim