reklama

Fotografie nového modelu od LG – Nexus 5?

Fotografie nového modelu od LG – Nexus 5?
2013-05-05T09:47:50+01:00
• 5. 5. 2013
2

V tuto chvíli již skoro s jistotou můžeme říci, že na letošní konferenci Google I/O se nepředstaví nový smartphone. Možná dojde k uvedení druhé generace Nexusu 7. Jsou zde i informace o Nexusu 4 LTE. Předpokládá se, že Nexus 5 bude uveden až na podzim tohoto roku. Aspoň takto zní veškeré spekulace, které se objevují v poslední době. Nyní se ale objevila fotografie neznámého zařízení od LG.

gsmarena_001 (8)

Zdrojem je tentokrát @evleaks, u kterého si již nemůžeme být jisti, jestli se nejedná jen o podvrh. Už několikrát byl tento zdroj zpochybněn, ale na druhou stranu zde máme poměrně kvalitní dvě fotografie, které bohužel moc neprozrazují. Spekuluje se, že se má jednat o LG Optimus G2, ale některé zdroje odhadují, že by na fotografiích mohl být prototyp Nexusu 5. Zaoblenější tvary by tomu napovídaly, jelikož podobný design najdeme u dřívějších generací smartphonů od Googlu. Navíc se odhaduje, že LG opět vyrobí mobil pro Google.

gsmarena_002 (2)

Předpokládá se, že by novinka měla být vybavena Snapdragonem 800, který by se měl začít sériově vyrábět v tuto dobu. Další spekulace hovoří o tom, že by se zde měl nacházet flexibilní displej. LG má v tomto sektoru dosti navrch, ale je těžké věřit, že by se tato technologie dostala tak brzy do masové výroby. Zatím tedy máme jen fotografie zařízení, které ještě nedostalo svoje označení.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Google zakazal davat vyrobcom Nexusov na prednu stranu svoje loga.

zajímavý poznatek..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim