reklama

Ramos X10 Mini Pad: Vydařená kopie iPadu mini

Ramos X10 Mini Pad: Vydařená kopie iPadu mini
2013-04-29T13:29:55+02:00
• 29. 4. 2013

Čínský výrobce Ramos si propůjčuje některé designové prvky z iPadu mini od kalifornské společnosti Apple a představuje pro něj minimálně na domácím trhu nového konkurenta běžícího na operačním systému od Googlu. Zaujmout by také mohl výkonem nebo přijatelnou cenovkou, která je ve srovnání s iPadem mini vskutku několikanásobně menší.

Ramos X10 Mini Pad - displej

Tablet X10 Mini Pad má stejně jako většina jablečných napodobenin snadno se držící hliníkové tělo a rovnou i rozměr displeje je totožný s iPadem mini – čili 7,85 palců. Díky zachování proporcí, o kterých rozhodlo marketingové oddělení, budou moci nový majitelé využívat širokou nabídku příslušenství od pouzder až po kryty určené pro zařízení od Applu.

Ramos X10 Mini Pad - Antutu

Uvnitř zařízení najdete čtyřjádrový procesor s taktem 1.5 GHz a 1GB operační paměť RAM. Toto výkonnostní spojení dosáhlo v benchmarku Antutu na překvapivých 13 729 bodů. Vnitřní paměť v základu dostala velikost 16 GB, kterou dále rozšíříte pomoci microSD karty. Na přední straně ještě například narazíte na 2megapixelovou kamerku. Jeden z boků byl opatřen zdířkami pro micro USB a micro HDMI.

Ramos X10 Mini Pad lze zakoupit u většiny čínských online obchodníků za cenu začínající na 179,99 dolarech, což v přepočtu vychází na přijatelných 3 554 Kč. Navíc internetový obchod Lightake momentálně dokonce nabízí dopravu zdarma a zde také najdete bližší specifikace.

Ramos X10 Mini Pad

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim