reklama

Nokia Music míří na tablety

Nokia Music míří na tablety
2013-04-06T08:43:10+02:00
• 6. 4. 2013

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Nokia spustila službu Music+. Samozřejmě součástí placené verze je neomezené stahování, což zajisté uvítají milovníci hudby. Ačkoliv je tato služba ještě omezené na vybrané trhy, finský výrobce se pouští do segmentu trhu, kde jsme jej ani nečekali.

Screenshot.115257.1000000

Od této chvíle je Nokia Music+ dostupná pro tablety a počítače se systémy Windows 8 a Windows RT. I zde došlo na omezení, jelikož si novou aplikaci pro poslech a stahování hudby mohou stáhnout uživatelé jen v Austrálii, Velká Británii a v Irsku. Zřejmě se jedná jen součást dohody s Microsoftem, byť zde může Nokia zaznamenat poměrně dobrý úspěch se službou, která nabídne spoustu obsahu za relativně malý poplatek.

Stačí vám tedy jeden účet a jedno předplatné, přičemž je jedno, jestli bude poslouchat hudbu na mobilu s Windows Phone 8 nebo na tabletu/počítači s Windows 8/RT. Nyní se ještě můžete podívat na propagační video finského výrobce, kde je detailně ukázána nová aplikace. Jak již bylo řečeno, u nás si ji nevyzkoušíte, ale třeba nás Nokia v tomto roce překvapí a rozšíří dostupnost.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim