reklama

Asus chystá tablet ME302C – Full HD a Intel pod kapotou

Asus chystá tablet ME302C – Full HD a Intel pod kapotou
2013-04-26T19:54:05+02:00
• 27. 4. 2013

Společnost Asus nevybavuje své tablety jen procesory založenými na architektuře ARM. Například u nás se začal prodávat FonePad, který je vybaven právě procesorem x86 od Intelu. Zřejmě se v jeho dílnách chystá další novinka, která by ale neměla mít nízkou ani příliš vysokou cenovku. Zatím nemáme sice dostatek informací, ale zřejmě se bude jednat o slušný tablet, který by mohl být konkurenceschopný.

15918

V tuto chvíli se objevily jen informace vycházející z benchmarku, který odhaluje název Asus MeMO Pad ME302C. Dle poslední sekvence se dá odhadovat, že se jedná o tablet. Bude disponovat rozlišením 1920 x 1128 pixelů a zřejmě zde bude úhlopříčka displeje 10.1 palce, ale zatím to nemůžeme definitivně potvrdit. Procesor je postaven na architektuře x86, z čehož můžeme odhadovat, že se bude jednat Intel Atom Clover Trial+, který bude dosahovat na frekvenci 1.6 GHz. Dle tohoto parametru se dá soudit, že se nejedná o nejrychlejší model. Zřejmě to bude Z2560. O grafiku se postará PowerVR SGX 544MP a systém Android je ve verzi 4.2.2.

GFXBench – unified graphics benchmark based on DXBenchmark  DirectX  and GLBenchmark  OpenGL ES

Více informací nemáme k dispozici, ale můžeme odhadovat, že cenovka nebude patřit k největším. Možná se bude jednat o cenově dostupný model s vysokým rozlišením, což asi uvítá nejeden zákazník. Prozatím si musíme počkat na oficiální uvedení.

Zdroj: pocketdroid.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim