reklama

Model HTC M7 definitivně potvrzen video

Model HTC M7 definitivně potvrzen [video]
2013-02-02T00:10:50+01:00
• 2. 2. 2013

Když společnost HTC uvedla smartphone Butterfly, tak jsme mohli žasnout nad Full HD displejem s úhlopříčkou 5 palců. Do jisté míry se proslavil, ale bohužel se nedostal na všechny trhy. Zřejmě bude nahrazen novým top modelem M7, o kterém jsme vás již několikrát informovali. Objevily se části telefonu nebo také rendery pocházející z firmwaru. Nyní ale došlo k přímému potvrzení samotným CEO, kterým je Peter Chou.

gsmarena_001 (11)

Tentokrát nejde jen o nějakou zmínku, ale o přímou ukázku finálního modelu. Bohužel byl spatřen jen na krátkou chvíli, ale i tak je jeho existence jednou pro vždy potvrzena. Ukázal jej přímo Peter Chou, který si udělal několik snímků na akci HTC. Osobně se zmínil o tom, že si zákazníci často stěžují na kvalitu fotek, ale právě HTC má na toto odpověď. Budeme si muset počkat, jestli opravdu dostane do výbavy 4,7palcový displej s Full HD rozlišením, nebo jestli bude disponovat nějakými lepšími technologiemi. Prozatím stále nemáme přesnější informace.

Kromě ukázky M7 je k dispozici také video, na kterém je davem skandován název M7. Tím se dá říci, že se jedná o oficiální pojmenování daného modelu. Menší neznámou je, jestli se bude jmenovat HTC M7 nebo HTC One M7. Již za několik týdnů se dozvíme bližší informace z chystané akce tchajvanské společnosti, která bude ještě před veletrhem MWC.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim