reklama

Zime Beta – 3D úkolovníček a kalendář v jednom

Zime Beta – 3D úkolovníček a kalendář v jednom
2013-01-02T14:00:54+01:00
• 2. 1. 2013

Stále hledáte aplikaci, která by vám spravovala úkoly a třeba i kalendář? Možná je tou pravou aplikace Zime, který nebude patřit k těm úplně profesionálním, ale rozhodně přináší zajímavé možnosti a ovládání.

Jako první vás na tomto úkolovníčku a správci kalendáře zaujme netradiční vzhled, který se dá poměrně těžce popsat. Z počátku se vám bude možná zdát i jako zmatený. V základu zde máte dva způsoby pohybu  mezi dny. Na pravém okraji se pohybujete v čase a uprostřed se pak pohybujete mezi dny. Z počátku to může působit trochu neintuitivně, ale dá se na to zvyknout. Pomocí pinch-to-zoom pak můžete upravovat počet zobrazených dnů.

Tlačítko plus na pravé straně pak umožňuje přidávat úkoly, události nebo celodenní záležitosti pro jednotlivé dny. Stačí napsat název, vybrat časové umístnění a založit. Pokud je v jednom dni více úkolů, dají se různě prohazovat.

Základní funkce zvládá poměrně dobře a mohu ještě zmínit, že si můžete hodnotit jednotlivé úkoly. Bohužel tato funkce zatím nemám nijak rozsáhlejší využití. Na druhou stranu je zde velmi dobrý widget, který je jednoduchý a poměrně rychlý. Můžete v něm odklepnout jednotlivé události nebo rovnou napsat nějakou novou. Dokonce zde funguje našeptávač, díky čemuž vám nabídne i osoby z vašich kontaktů.

Celkově se může jednat o poměrně dobrou aplikaci, u které si můžete nastavit pracovní dobu nebo i čas na oběd. Bohužel ji asi odmítnou lidi, co již potřebují více funkcí a méně efektů. Z mého pohledu je vhodná pro ty, kteří netráví moc času v plánování, ale když už si chtějí něco naplánovat, tak aby to bylo v trochu vymazlenějším stylu. Sami vyzkoušejte a podělte se se svým názorem v diskuzi.

logo-app ZenDay: Tasks, To-do, Calendar MobiSysteme Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim