reklama

Samsung Music Hub i pro smartphony jiných výrobců

Samsung Music Hub i pro smartphony jiných výrobců
2013-01-28T10:43:11+01:00
• 28. 1. 2013

Česká republika neustále čeká, až Google umožní nakupování hudby skrze Google Play, ale zatím zde jsou jen náznaky bez nějakého specifického data. Prozatím tak trochu vládne Apple, ale možná se dříve dočkáme hudební služby od Samsungu. Zřejmě trochu předbíhám, ale nyní korejská společnost potvrdila webu The Next Web, že jejich Music Hub se dostane i na smartphony, které nepocházejí z produkce Samsungu.

Samsung Music Hub je v současnosti dostupný pouze pro Galaxy S III a Galaxy Note II. Tato hudební služba v sobě kombinuje celkem několik prvků, díky kterým můžete poslouchat hudbu jakoby z rádia, ale je zde také možnost nakupování. Tak trochu konkuruje i jiným cloudově založeným službám. Rozšíření na ostatní smartphony potvrdil TJ Kang, který má přímo na starost oddělení Samsung Media Services. Samozřejmě s tím souvisí i další rozšiřování na větší množství zařízení v portfóliu korejského výrobce, kam budou spadat tablety a televize.

Jakoby zde Samsung vycítil příležitost. Google nemá svou službu dostupnou ve všech státech a regionech, a tak zde vzniká další možnost konkurenčního působení. Nokia se do podobného byznysu také pouští, jelikož oznámila službu Music+. Prozatím je asi těžké odhadovat, jestli korejská společnost má v plánu rozsáhlejší rozšíření své služby, nebo s ní přijde na trhy, kde se již nachází Google nebo Apple. Možná by bylo dobré, aby v plánech byla i Česká republika. Google by tak mohl být donucen k urychlenějšímu spuštění a rozšíření Google Play u nás.

logo-app 삼성뮤직 Samsung Electronics Co,.Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim