reklama

Samsung Galaxy Express – první LTE model pro ČR

Samsung Galaxy Express – první LTE model pro ČR
2013-01-30T14:26:16+01:00
• 30. 1. 2013

Samsung včera představil další smartphone střední třídy s Androidem 4.1 Jelly Bean, který nese název Galaxy Express. Tento model je vybaven dvoujádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon s taktem 1.2 GHz, 1 GB RAM a vnitřní pamětí 8 GB s možností rozšíření až na 32 GB pomocí microSD karet. Pro fotografie poslouží 5MPx fotoaparát. O zobrazení se postará Super AMOLED Plus WVGA displej s úhlopříčkou 4,5 palce. Konektivitu zajistí HSPA, LTE, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 4.0 a  USB 2.0. Dodávaná baterie má kapacitu 2 000 mAh. Do Evropy a Asie by se měl tento telefon dostat v prvním čtvrtletí tohoto roku.

Jedná se o první LTE model pro Českou republiku od korejského výrobce. Prozatím neznáme přesné datum začátku prodeje nebo koncovou cenu. Tímto se stane Samsung druhým výrobce, který zde nabídne smartphone pro novou generaci sítí. Prvním je HTC One SV.

Kompletní specifikace:

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim