reklama

Nvidia Project Shield – herní konzole s Tegrou 4 a čistým Androidem

Nvidia Project Shield – herní konzole s Tegrou 4 a čistým Androidem
2013-01-07T07:13:58+01:00
• 7. 1. 2013

Jak se zdá, tak Nvidia nezůstala u představení očekávaných věcí a pouští se do nových vod. Uvedla Project Shield a jedná se o herní konzoli, která by mohla porazit veškerá podobná konkurenční zařízení. Jen svým vzhledem asi zaujme nejednoho hráče, jelikož v sobě kombinuje něco, co jste si museli skládat z příslušenství k mobilu nebo tabletu.

 

Jedná se o poměrně kompaktní zařízení, které nabídne hlavně herní ovladač. Ani displej vás nezklame, jelikož disponuje úhlopříčkou 5 palců s rozlišením 720p (dotykový).  Nechybí zde ani HDMI, USB, microSD a výstup na sluchátka. Pokud se ale pozastavíme u HDMI, tak ve spojení s Tegrou 4 zde můžete dosáhnout rozlišení 4K na výstupu.

 

Jelikož zařízení je vybaveno čistým Androidem, tak zde bude dostupnost TegraZone a veškerých her. Dokonce si zde budete moci zapařit i novinku Dead Trigger 2.

V samotném zařízení je zabudováno několik baterií, které celkově dávají 38 Wh. To vám umožní hraní v délce 5 až 10 hodin, nebo budete moci sledovat HD film po dobu 24 hodin.

V tuto chvíli opět neznáme dostupnost, ale vypadá to na opravdového zabijáka starších herních konzolí od jiných společností. Zřejmě si tuto mašinku zamiluje nejeden hráč. Prozatím se sice jedná jen o ukázku, ale snad se nám brzy dostane v nějaké podobě do rukou, abychom otestovali, co všechno umí. Zatím to vypadá na slibný projekt.

Zdroje: theverge.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim