reklama

Karbonn S1 Titanium: Nové čtyřjádro z Indie

Karbonn S1 Titanium: Nové čtyřjádro z Indie
2013-01-30T12:45:35+02:00
• 30. 1. 2013

Po společnosti Micromax a jejich modelu A116 Canvas HD je na cestě další výrobce chytrých telefonů pocházející z Indie, který představil zařízení nabité slušnou výbavou a opatřené přijatelnou cenovkou. Mobilní trh se tak rozšířil o nové čtyřjádrové zařízení S1 Titanium, a to od nám neznámého výrobce s názvem Karbonn.

Karbonn S1 Titanium pod 4,5palcovým QHD IPS displejem s rozlišením 540 x 960 pixelů nabídne po hardwarové stránce výkonný čtyřjádrový procesor s taktem 1,2 GHz, paměť RAM o velikosti 1 GB a  4GB vnitřní paměť rozšiřitelnou prostřednictvím paměťové MicroSD karty. Fotografie pořídíte pomocí 5MPx fotoaparátu s LED bleskem. U přední kamerky si budete muset vystačit s VGA rozlišením.

Softwarově zařízení poběží na operačním systému Android ve verzi 4.1 Jelly Bean. Mezi jeho další vlastnosti lze zařadit WiFi, Bluetooth, GPS, FM rádio a také podporu dvou SIM karet. Největším lákadlem celého telefonu zřejmě bude jeho cena, která nejednoho překvapí, jelikož ji výrobce stanovil na 10 990 indických rupií, což v přepočtu vychází na bezkonkurenčních 3 897 Kč.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim