reklama

Leťte s Huawei do Dubaje v exkluzivní soutěži

Leťte s Huawei do Dubaje v exkluzivní soutěži
2012-12-08T13:30:19+01:00
• 8. 12. 2012

Výrobce chytrých telefonů, společnost Huawei, čerstvě odstartovala vlastní vánoční reklamní kampaň s názvem ‚‚Vystoupejte do nových výšin‘‘, kterou svým rozsahem můžeme označit za jednu z největších a nejrozsáhlejších.

Celosvětová reklamní kampaň s názvem ‚‚Ascend to New Heights‘‘, respektive ‚‚Vystoupejte do nových výšin‘‘ začala 7. prosince a poběží až do 31. prosince tohoto roku. Kampaň je celkově zaměřena na několik desítek mobilních trhů a díky řadě atraktivních cen chce získat přízeň světového publika a celosvětově rozšířit povědomí o značce Huawei Device.

První část zahájila společnost Huawei již 2. listopadu v Šen-čenu, Mexico City a Kuala Lumpuru, kde mohou obyvatelé sledovat vypuštěné horkovzdušné balóny Huawei. Čeští fanoušci můžou soutěžit a získat další informace prostřednictvím webové stránky AscendToNewHeights.com. Tam na vás čeká interaktivní závod horkovzdušných balónů, který vám může přinést mnoho zajímavých výher.

Hlavní cena:

  • All-Inclusive zájezd do Dubaje (pobyt v jednom z nejluxusnějších a nejdražších hotelů na světě, pětihvězdičkovém Burdž al-Arab Hotel a privátní vyhlídkový let nad městem ve vrtulníku)

Další výhry:

  • 20x účet za novoroční Huawei večeři pro dvě osoby v Aureole – Fusion Restaurant & Lounge (www.aureole.cz)
  • 250 vstupenek do sítě multikin CineStar

„Propagační kampaň „Ascend to New Heights“ je důkazem naší intenzivní snahy o rozšíření celosvětového povědomí o naší značce. Ať už ve Spojených státech, Evropě, Asii nebo Africe společnost Huawei Device přináší spotřebitelům díky silnému portfoliu smartphonů inteligentnější alternativy. Pokračujeme v přechodu od prodeje přes operátory k přímému prodeji zákazníkům a investujeme do vybudování silné značky, která je synonymem zpřístupnění vynikající technologie zákazníkům, bez ohledu na to, kdo jsou nebo co od svého telefonu požadují,“ řekl Wan Biao, generální ředitel společnosti Huawei Device.

Webová stránka „Ascend to New Heights“ nebo-li ‚‚Vystoupejte do nových výšin‘‘ byla spuštěna v USA, Africe, západní Evropě a Rusku už 2. listopadu a připojení dalších 45 trhů následovalo právě včera. Nakonec většina fanoušků si také může stáhnout do svých chytrých zařízení stejnojmennou aplikaci, která je podporována operačním systém Android, iOS, RIM a také Windows Phone.

http://www.ascendtonewheights.com/
http://www.huaweidevice.cz
http://www.facebook.com/HuaweiDeviceCZSK

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim