reklama

Sony připravuje MyXperia (zřejmě cloud)

Sony připravuje MyXperia (zřejmě cloud)
2012-10-24T14:00:09+01:00
• 24. 10. 2012

Asi jste si všimli, že se čím dál častěji objevují smartphony, které nemají slot na microSD kartu. Místo toho vám výrobce nabízí prostor v cloudu. Například u mobilů HTC  najdete navýšenou kapacitu u služby Dropbox. Samsung nabízí něco podobného a navíc rozjíždí vlastní řešení s názvem S Cloud. Sony doposud bylo v partnerství se službou Box, ale asi chystá vlastní řešení.

Zatím se nejedná o potvrzené informace, ale tato společnost si zaregistrovala ochrannou známku MyXperia u evropského úřadu „Office of Harmonization for the Internal Market“. Samozřejmě se nedá s názvu odvozovat spuštění nějaké cloudové služby, ale samotný popis nám dává více informací. Sami se podívejte.

Všimněte si hlavně následujících slov „upload, storage, retrieval, download, transmission and delivery of digital content and media“. To by znamenalo, že se nebude jednat pouze o úložiště. Sony zřejmě plánuje větší využití a nabídnutí i multimediálního obsahu. Prozatím si musíme počkat, co se z MyXperia vůbec vyklube. Můžeme jen předpokládat, že se tato služba představí s novými smartphony na MWC 2013.

Zdroj: xperiablog.net

 

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim