reklama

Microsoft otevře v Austrálii a Evropě zkušební centra Microsoftu Surface

Microsoft otevře v Austrálii a Evropě zkušební centra Microsoftu Surface
2012-10-28T17:05:25+01:00
• 28. 10. 2012
1

Ano, je to tak. V těchto centrech budete mít možnost si Microsoft Surface prohlédnout, ale hlavně ohmatat. Pracovníci Microsoftu vám vše předvedou a ukáží vám přednosti tohoto tabletu. Také si budete moci vyzkoušet obě dvě klávesnice, tedy TouchCover a TypeCover. První zmíněná klávesnice je silikonová a slouží spíše jako ochranný kryt displeje, jelikož její psací vlastnosti nejsou zrovna nejlepší. Naopak TypeCover by vám měl nahradit plnohodnotnou klávesnici.

Kde se budou tahle centra otevírat? Nečekejte Česko ani Slovensko. Pro nás nejbližší bude v Německu. Další se otevřou v Anglii, Austrálii a Francii. Na to, kde přesně budou, se můžete podívat zde. Za pár dní by se tyto „zkušebny“ měly objevit i v USA. Kdo z Vás si do nějakého centra zajede/zajde Microsoft Surface vyzkoušet?

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Petr Starý

29. 10. 2012, 19:48

Dneska se tam zastavim, udelam par fotek a nejaka videa. Uz se tesim. Dik za tip.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim