reklama

Reklamní kampaň na Windows 8 začíná video

Reklamní kampaň na Windows 8 začíná [video]
2012-10-15T06:30:13+01:00
• 15. 10. 2012
1

Den D se blíží a Microsoft prý utratí nemalý peníz za reklamu na jeden z nejkontroverznějších systémů všech dob. Na Metro jsme si zvykli, aspoň na úrovni smartphonů, ale nyní se dostane do každého počítače a notebooku. Sice zatím nevíme, za jak dlouho si budeme moci pořídit notebook s Windows 8, ale nový systém je za dveřmi.

Samozřejmě existuje oficiální datum, které je stanoveno na 26. října. Právě v tento den Microsoft oficiálně uvede systém Windows 8, jež byl navržen pro dotykové ovládání. Reklamní kampaň dostala na starosti agentura Crispin Porter + Bogusky. Z neoficiálních zdrojů se ozývá, že to všechno bude stát až 1 miliardu dolarů, ale nevíme, jestli je to vůbec reálné číslo. Rozhodně se máme na co těšit.

Samozřejmě to není jen o operačním systému. Čekáme také na tablety Surface, které sice byly představeny, ale neznáme konkrétní datum oficiálního prodeje ani jejich cenovky. Rozhodně bude konec tohoto roku zajímavý nejen pro nejmladší systém, ale také pro celý trh s tablety. Bude Windows 8 jedno velké zklamání? Jak se k tomuto systému stavíte? Nyní se již podívejte na první video, které uvolnil Microsoft.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jan Polášek

15. 10. 2012, 7:59

Ať si klidně udělají kampaň za 1 bilion, ale metro na desktopu bude stejně velký fail

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim