reklama

Huawei Ascend D2 vstoupí do světa pádel

Huawei Ascend D2 vstoupí do světa pádel
2012-10-31T13:57:05+01:00
• 31. 10. 2012

Tato čínská společnost v poslední době představuje, nebo pomalu odhaluje jeden smartphone za druhým. Ani nepotřebuje obrovské konference, na které by čekal celý svět. Nyní se objevují první informace o Huawei Ascend D2, který zapadne mezi phablety, nebo, jednodušeji řečeno, mezi pádla.

Očekávat můžete displej s úhlopříčkou pět palců bez blíže specifikované technologie, ale pravděpodobně nabídne rozlišení 1280 x 720 pixelů. Možná bude spadat do kategorie zařízení s tenkými okraji. Do výbavy nejspíše dostane procesor z vlastní produkce Huawei, který má čtyři jádra a taktovací frekvenci 1,5 GHz. Na přední straně najdete kameru s rozlišením 1,3 MPx a na zadní pořádný 13MPx senzor. Nejsou zde zatím žádné informace o tloušťce, a tak si myslím, že se nebude jednat o mobil plný kompromisů.

Dominantou bude hlavně baterie, která dosahuje na kapacitu 3000 mAh. Touto hodnotou však nebude nijak vybočovat oproti konkurenci. Například Galaxy Note II má baterii s kapacitou 3100 mAh. Ascend D2 by měl na trh přijít už s Androidem 4.1.1 Jelly Bean a to je asi tak vše, co víme. Na oficiální představení doprovázené cenovkou si budeme muset počkat.

Zdroj: pocketdroid.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim