reklama

Angry Birds Star Wars již 8. listopadu aktualizováno, video

Angry Birds Star Wars již 8. listopadu [aktualizováno, video]
2012-10-08T07:42:37+01:00
• 8. 10. 2012

Jestliže s napětím očekáváte další řadu jedné z nejlepších her na smartphony a tablety, tak podle posledních zjištěných zpráv do vydání údajně zbývá pouhých několik hodin. Prostředí nového dílu hry Angry Birds má vzejít z partnerství s Lucas Film a jejich filmovou ságou Star Wars. Máme se tedy na co těšit!

Finský mobilní gigant, společnost Rovio, zanechal už v pátek na svém Tumblr účtu první snímek, na kterém je vyobrazený jeden rozzlobený pták se světelným mečem a v převleku Jedi, což jen potvrzuje samotné partnerství a také název podle filmu.

Nyní dokonce webové stránky Fast Company potvrdily prostřednictvím zástupce Lucas Film brzký příchod nových Angry Birds hraček s motivem Star Wars. Co se týče formátu hry, nejsou doposud známý žádné bližší informace. Společnost Fast Company prozradila pouze to, že Luke Skywalker bude kultovní postavou, ale zároveň bude slabý v případě boje proti červeným ptákům.

Většina novinek má být odhalena na speciální akci s názvem Toys ‚R‘, která se koná v pondělí ráno na newyorském Times Square, a to včetně akčních figurek nebo herního plánu Jenga.

„Příležitostné hry se šíří stejně, jako se šíří kategorie mobilních zařízení jako rozhraní, a to se pro nás do budoucna stane nejdůležitějším. Naše partnerství s Rovio nám pomohlo pochopit trochu víc, jak dosáhnout tohoto úspěchu,“ řekl Paul Southern, viceprezident pro licence a spotřební zboží Lucas Film.

První příspěvek Fast Company hovořil o vypuštění hry Angry Birds Star Wars až 28. října a od té doby nepadla žádná zmínka o změně data vydání. Nechme se tedy překvapit, zda bude hra ke stažení v Google Play a AppStoru v nejbližší době.

Zdroj: techradar.com


Aktualizováno

Rovio nyní vypustilo první trailer Angry Birds Star Wars a navíc dodává, že tato novinka bude dostupná až 8. listopadu.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim