reklama

Angry Birds Star Wars již 8. listopadu aktualizováno, video

Angry Birds Star Wars již 8. listopadu [aktualizováno, video]
2012-10-08T07:42:37+01:00
• 8. 10. 2012

Jestliže s napětím očekáváte další řadu jedné z nejlepších her na smartphony a tablety, tak podle posledních zjištěných zpráv do vydání údajně zbývá pouhých několik hodin. Prostředí nového dílu hry Angry Birds má vzejít z partnerství s Lucas Film a jejich filmovou ságou Star Wars. Máme se tedy na co těšit!

Finský mobilní gigant, společnost Rovio, zanechal už v pátek na svém Tumblr účtu první snímek, na kterém je vyobrazený jeden rozzlobený pták se světelným mečem a v převleku Jedi, což jen potvrzuje samotné partnerství a také název podle filmu.

Nyní dokonce webové stránky Fast Company potvrdily prostřednictvím zástupce Lucas Film brzký příchod nových Angry Birds hraček s motivem Star Wars. Co se týče formátu hry, nejsou doposud známý žádné bližší informace. Společnost Fast Company prozradila pouze to, že Luke Skywalker bude kultovní postavou, ale zároveň bude slabý v případě boje proti červeným ptákům.

Většina novinek má být odhalena na speciální akci s názvem Toys ‚R‘, která se koná v pondělí ráno na newyorském Times Square, a to včetně akčních figurek nebo herního plánu Jenga.

„Příležitostné hry se šíří stejně, jako se šíří kategorie mobilních zařízení jako rozhraní, a to se pro nás do budoucna stane nejdůležitějším. Naše partnerství s Rovio nám pomohlo pochopit trochu víc, jak dosáhnout tohoto úspěchu,“ řekl Paul Southern, viceprezident pro licence a spotřební zboží Lucas Film.

První příspěvek Fast Company hovořil o vypuštění hry Angry Birds Star Wars až 28. října a od té doby nepadla žádná zmínka o změně data vydání. Nechme se tedy překvapit, zda bude hra ke stažení v Google Play a AppStoru v nejbližší době.

Zdroj: techradar.com


Aktualizováno

Rovio nyní vypustilo první trailer Angry Birds Star Wars a navíc dodává, že tato novinka bude dostupná až 8. listopadu.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim