reklama

iPhone ReadyCase je praktický společník

iPhone ReadyCase je praktický společník
2012-10-07T16:17:39+01:00
• 7. 10. 2012
5

Hodně lidí si na iPhone koupí obal (case), který nosí úplně všude s sebou. A tak někoho napadlo, proč to neudělat praktičtější? Na svět tak vyšel nový obal se jménem ReadyCase. Jelikož iPhone 5 už vyšel, rozhodli se, že obal napasují i na něj. ReadyCase bude tedy sedět na iPhone 4/4S/5.

Je praktičtější, co tedy umí? Vzadu na zádech má upevněný USB flash disk, se kterým budete moci dělat velké divy, ale to až za chvíli. „Fleška“ bude mít dvě velikosti – 8 GB nebo 16 GB. To poté poznáte na ceně produktu. Na fotoaparát dostanete 3 rychloupínací optiky, které vám pomůžou zlepšit zaostření fotky. Následující věc, která mě na obalu potěšila, je univerzální nástroj. Univerzální nástroj proto, protože je to nůž, otvírák, šroubovák, pilka, … Stačí se na něj podívat a uvidíte, na co vše se dá použít.

Vím, že omotávání sluchátek kolem telefonu, je normální věc. Taky to občas udělám. Proto je na obalu, užitečná zarážka sluchátek, která vám potom nebudou z mobilu padat. Výše jsem psal o velkých divech, které souvisí s USB flash diskem. Ten právě do těch zarážek na sluchátka dáte a to vám umožní podepřít iPhone. Sami se přesvědčte na videu pod textem.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dobrý nápad s tímto pouzdrem na mobil :)

Kde se dá zakoupit tento obal na mobilní telefon ? :-)

Zde napište svůj komentář

Kde se dá zakoupit tento kryt na mobilní telefon? :-)

Vojtěch Pešek

7. 10. 2012, 18:52

Někdo přemýšlel, když to vyráběl :-) Zajímalo by mě jestli udělají obdobu na android  telefony.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim