reklama

Uniklé specifikace SGS 4?

Uniklé specifikace SGS 4?
2012-09-20T09:36:01+02:00
• 20. 9. 2012
4

V tomto týdnu se šířila internetem informace o tom, že Samsung hodlá představit nadcházející top model na veletrhu MWC 2013. Záhy tuto informaci dementoval, ale to ještě neznamená, že aktuálně nedělá na vývoji dalšího super smartphonu. Nyní se objevilo nové zařízení pod názvem Samsung TE4 a rovnou s výsledky benchmarku.

V tomto testu odhaluje také své specifikace, které jasně hovoří o displeji s rozlišením 752 x 1280 pixelů. Dalším důležitým aspektem je grafika Mali-T604. Doposud jsme byli zvyklí na Mali-T400, kterou můžeme najít v SGS II a SGS III. Takže se asi nebude jednat o žádné ořezávátko.

Powerboard-191913

Jako procesor je uvedeno dvoujádro s taktem 1.7 GHz, ale i zde můžeme předpokládat razantní vylepšení. Pravděpodobně se jedná o nové procesory Exynos s Cortex-A15 jádry. V tomto ohledu není tajemstvím, že Samsung na nich již pracuje. Můžeme si ještě ukázat srovnání této tajné novinky s HTC One X.

PowerBoard-192925

Možná se jedná pouze o nějaké testování hardwaru ze strany Samsungu a může se také jednat pouze o prototyp. Na druhou stranu se nyní Samsung chlubí jednotlivými pokroky ve výrobě součástek pro mobily. Příkladem mohou být nové paměti RAM, nové senzory pro kamery, 128GB uložiště anebo již zmiňované nové Exynosy. Zřejmě nás čeká pořádně našlapaný smartphone, ale v tichosti doufáme, že se bude vyznačovat i extrémní výdrží na jedno nabití, snad.

Zdroj: androidandme.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Oprava: samozřejmě vlajkových lodí !

Přesně tak, tohleto mě taky napadlo jenomže Samsung zatím ještě nemá čtyřjádro na platformě cortex A 15. Má zatím pouze jenom to dvoujádro o kterém se píše v článku. To samé se mi nezdá s tím rozlišením displeje a tady musím souhlasit s David5 že by to spíš mohl být nový Nexus který jak známo pro Google vyrábí Samsung a dost možná dostal zakázku na další v pořadí již třetí Nexus. Budoucí Galaxy S IV podle mě již bude mít displej s rozlišením 1920 x 1080 neboli Full HD které již někteří výrobci začínají nasazovat do svých vlakových lodí !

Pokud by to byl nástupce SGS3 tak by bylo zvláštní to dvoujádro z marketingového hlediska by to pro BFU bylo jako, že má menší výkon.

Mne sa to skorej vidi na novy Nexus phone… predsa len pochybujem ze 752 je legitimne rozlisenie a jelikoz Galaxy telefony nepozuivaju este „onscreen buttons“ tak mi je pravdepodobnejsi ze to je Nexus. Aj ked Nexus vacsinu je len o podpore Googlu a hardware vacsinu zaostava ale kdo vi …

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat