reklama

První teaser na nový 4jádrový model Optimus G od LG

První teaser na nový 4jádrový model Optimus G od LG
2012-09-10T08:49:15+02:00
• 10. 9. 2012
1

Společnost LG na letošním veletrhu IFA v Berlíně příliš neexcelovala a své velké eso v podobě chystaného modelu Optimus G stále nechává k vidění pouze na uniklých fotografiích. V nedávné době se již objevilo první oficiální video z korejské dílny, kterým chce upozornit na příchod tohoto očekávaného zařízení.

Už první informace hovořily o velké věci, která by měla konkurovat velikánům, jakým bude iPhone 5 od Applu nebo jakým je Galaxy SIII od Samsungu. Podle snímků bude design celého smartphonu velmi čistý, ničím výrazný a zaujmout případné zájemce by měl především svými technickými vlastnostmi. Nakonec tedy své první dojmy můžete nabrat při zhlédnutí nejnovějšího videa na YouTube, které naleznete přiložené níže.

Zdroj: Pocketnow.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

 Hm, nejvĕtším paradoxem ale je že toto první oficiální video je jen ve 360p ?! v dnešní dobĕ když právĕ už i mobilní telefony zvládají zobrazovat 720p video ?! No hlavnĕ že oni sami představili nový pĕtipalcový full hd displej který ani nestačili dát do tohoto modelu !

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat