Nexus 7 3G již za pár týdnů?

Nexus 7 3G již za pár týdnů? 2012-9-3

Když Google společně s Asusem představili tablet Nexus 7, tak někteří lidé byli zklamáni s jeho výbavou. Hlavním nedostatkem pro mnohé je absence slotu pro paměťové karty. Jiní by raději viděli variantu s 3G modulem.

Již v naší recenzi tohoto referenčního tabletu se Václav Pavlín zmiňoval o tom, že by se mohla vyskytnou varianta s 3G konektivitou. Tato informace nebyla oficiálně potvrzena a vycházel z podpultových informací od našich zdrojů.

Nyní se objevují další informace, které nasvědčují tomu, že by se Nexus 7 3G mohl objevit v následujících 6 týdnech. Zřejmě cena půjde adekvátně nahoru a již se nebude jednat o extra levný tablet, ale je to daň za možnost připojení i mimo dosah Wi-Fi.

Bohužel ani netušíme, kdy by byla tato verze dostupná u nás. Pokud započítáme stejné zpoždění, jako tomu je u Nexusu 7 pro ČR, tak se možná dočkáte na Vánoce. Dokonce ani dnes nemůžete oficiálně zakoupit Nexus 7 v ČR. Podle našich informací bude dostupný až na konci září, ale v této oblasti stále prověřujeme zdroje a budeme vás informovat.

Zdroj: theverge.com

KategorieAndroid
Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Jan Polášek

4. 9. 2012, 20:38:42
reply

pcwifi: Google i Asus mají z Nexusu 7 minimální peníze – když porovnám HW s Kindle Fire, jehož výroba stojí něco přes 200$ (stojí okolo 210$), tak v nějaké podobné rovině se bude pohybovat i cena Nexusu 7.
ZTE by ho možná vyrobilo levněji, ale utrpěly by materiály.

pcwifi

3. 9. 2012, 14:37:04
reply

ale no tak, kdyby vyrabel tablety pro google treba ZTE apod., tak by se cena dala krasne udrzet nizko i s 3G modemem… jenze von i ten blbej napis ASUS neco stoji…pritom Asus je v oblasti mobilu apod. uplne out…

Peter Kotrčka

3. 9. 2012, 11:14:04
reply

toto je problem asusu vseobecne. prislo uz niekedy nieco vtedy, ked slubili?