reklama

Nexus 7 3G již za pár týdnů?

Nexus 7 3G již za pár týdnů?
2012-09-03T09:40:55+02:00
• 3. 9. 2012
3

Když Google společně s Asusem představili tablet Nexus 7, tak někteří lidé byli zklamáni s jeho výbavou. Hlavním nedostatkem pro mnohé je absence slotu pro paměťové karty. Jiní by raději viděli variantu s 3G modulem.

Již v naší recenzi tohoto referenčního tabletu se Václav Pavlín zmiňoval o tom, že by se mohla vyskytnou varianta s 3G konektivitou. Tato informace nebyla oficiálně potvrzena a vycházel z podpultových informací od našich zdrojů.

Nyní se objevují další informace, které nasvědčují tomu, že by se Nexus 7 3G mohl objevit v následujících 6 týdnech. Zřejmě cena půjde adekvátně nahoru a již se nebude jednat o extra levný tablet, ale je to daň za možnost připojení i mimo dosah Wi-Fi.

Bohužel ani netušíme, kdy by byla tato verze dostupná u nás. Pokud započítáme stejné zpoždění, jako tomu je u Nexusu 7 pro ČR, tak se možná dočkáte na Vánoce. Dokonce ani dnes nemůžete oficiálně zakoupit Nexus 7 v ČR. Podle našich informací bude dostupný až na konci září, ale v této oblasti stále prověřujeme zdroje a budeme vás informovat.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

pcwifi: Google i Asus mají z Nexusu 7 minimální peníze – když porovnám HW s Kindle Fire, jehož výroba stojí něco přes 200$ (stojí okolo 210$), tak v nějaké podobné rovině se bude pohybovat i cena Nexusu 7.
ZTE by ho možná vyrobilo levněji, ale utrpěly by materiály.

ale no tak, kdyby vyrabel tablety pro google treba ZTE apod., tak by se cena dala krasne udrzet nizko i s 3G modemem… jenze von i ten blbej napis ASUS neco stoji…pritom Asus je v oblasti mobilu apod. uplne out…

Peter Kotrčka

3. 9. 2012, 11:14

toto je problem asusu vseobecne. prislo uz niekedy nieco vtedy, ked slubili?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim