reklama

Aston Martin smartphone s Androidem

Aston Martin smartphone s Androidem
2012-09-18T09:22:52+02:00
• 18. 9. 2012

Již jsme si asi zvykli na to, že drahé a luxusní mobily většinou nedisponují operačním systém. Na druhou stranu jsou tak předražené a vyzdobené, že se hodí spíše jako šperk. Nyní se konečně objevují kousky, které již mají systém Android, ale stále obsahují drahé a exkluzivní materiály.

Nyní se na trhu objevil smartphone Aston Martin, který je z 24K zlata a je dostupný v několika barevných provedeních. V tom se také odráží jeho cena a je dostupný v rozmezí 1 290 až 1 590 dolarů. Pokud si myslíte, že za tuto cenovku získáte šperk do vaší kapsi a navíc pořádný kus hardwaru, tak se mýlíte.

aston-martin-droid

Byť obsahuje systém Android, tak pouze ve verzi 2.3.6. Procesor má takt pouze 800 MHz a paměť RAM dosahuje pouze na 256 MB. Samotný displej má úhlopříčku 3.2 palce s rozlišením HVGA (320×480). Kapacita baterie je 1 500 mAh, a tak by asi mohl vydržet déle (v návaznosti na slabé specifikace). Vše je navíc doplněno o 5MPx kameru. Nyní se již podívejte na fotogalerii.

Není lepší si pořídit nějaký top smartphone a následně na něm udělat úpravu, nebo si zakoupit luxusní kryt? Je zvláštní, za co dokáží zbohatlíci utrácet peníze. Rozhodně můžeme říci, že by vám takový smartphone s těmito specifikacemi nestačil.

Zdroj: ubergizmo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat