reklama

Apple iPhone 5: První exluzivní rozbalovací video

Apple iPhone 5: První exluzivní rozbalovací video
2012-09-23T12:12:19+01:00
• 20. 9. 2012
7

Jestliže se chystáte zakoupit od společnosti Apple jejich nejnovější iPhone 5, tak vás zajisté bude zajímat, co můžete očekávat od celého balení. První snímky krabice s iPhone 5 začaly kolovat po internetu včera, ale nyní přichází na řadu první objevené rozbalovací video.

Pochází z anglického webu T3, který získal oficiální balení iPhone 5 přímo od výrobce pro vytvoření recenze. Druhé video je momentálně již stažené na žádost Applu, jelikož bylo na oficiálním YouTube kanálu společnosti Vodafone v Německu.

Apple tak koordinaci zásilek pod dodávající společností UPS nemá zřejmě zcela pod kontrolou a může se stát, že už někomu přicházejí první předobjednané kusy, které proklouzly ještě před oficiálním zahájením prodeje. Podle posledních informací Apple eviduje rekordních 2 miliony předobjednávek. Je mezi nim již i ta vaše?

Zdroj: MacRumors.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

white.haven

21. 9. 2012, 7:03

Rozbalovaci video? Kdyz vsude jinde jsou uz recenze iPhone?

4@Běž si radši flashnout romku i s mozkem!

To je jak stahovat holce kalhotky :)

freddy158158

20. 9. 2012, 19:57

giam: nezdržuj se prosím tě ve frontě jo? :-P

Krásné … něžné dámské ruce.

Ovšem že ne,věci ti kupují rodiče.

Já špatné věci nekupuji

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim